5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Another Round – Druk izle
İMDb 7.9 Yönetmen: 720P
  • 73İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Another Round – Druk izle

Another Round 2020 yapımı filmi, Türkçe Altyazılı veya Türkçe Dublajlı seçenekleriyle birlikte donmadan full HD kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Another Round filmi, 2020 yapımı olup 7.9 IMDb puanına sahiptir. Film için yüksek puana sahip olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Oyuncular listesinde Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe, Maria Bonnevie, Helene Reingaard Neumann, Susse Wold, Magnus Sjørup, Silas Cornelius Van, Albert Rudbeck Lindhardt, Martin Greis-Rosenthal, Frederik Winther Rasmussen, Aksel Vedsegaard, Aya Grann, Gustav Sigurth Jeppesen gibi isimler vardır. Filmin yönetmenliğini Thomas Vinterberg yapmaktadır.
Filmin konusu, içlerinde Martin'in de bulunduğu dört lise öğretmeninin yapmış olduğu ilginç deneye odaklanmaktadır. Deney bir hayli farklıdır. Deneyde kandaki alkol seviyesini %0.05 seviyesinde tutabilecek şekilde bir alkol tüketiminin fiziksel ve ruhsal olarak hayata nasıl etkileyeceğini gözlemlemek istemişlerdir. Gün içerisinden mesai bitişine kadar geçen sürede sürekli bu seviyenin korunması amaçlanmaktadır. İlk başlarda bu seviye deneydekilere deneklere o kadar güzel gelmiştir ki denekler okulda ve özel hayatlarında gayet başarılı, aktif ve bir o kadar enerjik halde hayatlarına devam ederler. Ancak insan nefsi olarak bu seviyenin üzerine çıkmaya karar verdiklerinde işler sandıkları gibi gitmemeye başlar. Bu deneyin sonunda nasıl bir sonucun ortaya çıkacağını hep birlikte izleyeceğiz.

Another Round izle, IMDb +7 filmler izle, Türkçe Altyazılı film izle, Türkçe Dublajlı film izle, film izle org

Değerli kullanıcılarımız, yorumlarınız bizler için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden filmi izledikten sonra yorumlarınızı filmin altında belirtmeyi unutmayınız. Keyifli izlemeler

Yorum Alanı