5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 2004 Full HD Türkçe Dublajlı izle
İMDb 7.9 720P
  •  Süre: 142 Dakika
  • Ülke:
  • 194İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 2004 Full HD Türkçe Dublajlı izle

Harry Potter film serisinin üçüncü filmi olan Azbakan Tutsağını full HD olarak donmadan ve kesintisiz Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz.Harry Potter hikaye serisinin üçüncü kitabı olan Harry Potter ve Azbakan Tutsağı kitabı 8 Temmuz 1999 yılında kitap severlerin okuması için yazılmıştır. Hikayenin sarıcı anlatımı ve tamlamaları başarılı olacaktı ki 2004 yılında Warner Bros tarafından film haline getirilip izleyiciyle beyaz perdede buluşmuştur. Imdb puanına da baktığımızda ilk iki filminden daha yüksek bir puan almasından profesyonel bir film olduğunu da gözlemleyebiliriz. 7.9 puan izlenebilirliğinin yüksek olduğunu doğrular niteliktedir. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı da diğer kullanıcılarla paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Filmla org keyifli izlemeler diler.

Siz değerli izleyicilerin yorumlarını daima önemsiyoruz. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Alanı