5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Telefon izle
İMDb 7.2 Yönetmen: 720P

Telefon izle

Telefon izle, Telefon filmini Türkçe altyazılı olarak full HD kalitede site aracılığıyla kesintisiz izleyebilirsiniz.

Telefon filmi, IMDb puanı olarak +7 filmler kategorisinde yerini almaktadır. Telefon filminin konusu Farklı zamanlarda telefonla yaşayan iki kadın arasındaki bağlantısı hakkındadır. 2019'da yaşayan Seo-Yeon (Park Shin-Hye), uzun bir süre sonra geri döndüğü evine eski bir telefonu bağlar. Bir gün telefon çalar ve telefondaki kişi 1999'da yaşayan Young-Sook (Jeon Jong-Seo) adlı bir yabancıdır. Seo-Yeon daha sonra Young-Sook'un 20 yıl önce şu anki evinde yaşadığını öğrenir. Seo-Yeon ve Young-Sook bu telefon görüşmeleriyle arkadaş olur. Zaman geçer ve Seo-Yeon ve Young-Sook geleceklerini ve hayatlarını değiştirecek bir karar verir. Young-Sook, Seo-Yeon'un 20 yıl önce vefat eden babasının (Park Ho-San) hayatını kurtarır. Cevap olarak Seo-Yeon, Young-Sook'a Young-Sook'un 2019'daki geleceğini inceler ve anlatır. Young-Sook, kendisini korkunç bir geleceğin beklediğini öğrendikten sonra geleceğini düzeltmek için Seo-Yeon'u tehdit etmeye başlar.

Oyuncu kadrosunda Oh Jeong-Se, Jong-seo Jun, Sung-Ryung Kim, Dong-hwi Lee, El Lee, Ho-San Park, Park Shin-Hye yer almaktadır. Filmin IMDb puanı 7.2 olarak belirlenmiştir.

Telefon izle, Telefon full izle, Telefon türkçe dublaj izle, Telefon altyazılı izle, Telefon hd izle, Call 2020 izle

Telefon filmini izledikten sonra yorumlarınızı diğer izleyicilerle paylaşabilirsiniz. | Filmla.org

Yorum Alanı