Hindistan
Patra Vaitha Nerupondru izle
İncele
Patra Vaitha Nerupondru izle
Türkçe Altyazı
Patra Vaitha Nerupondru izle , 2020 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Aksiyon , Gerilim film türlerinde vizyona girmiştir. Yönetmen Vinoth Rajendran . Imdb 7.9Patra Vaitha Nerupondru Konusu ; Kargo teslimatı yapan adamın bir gün ani şekilde öldürülmesiyle olay örgüsü başlar . Aynı zamanda eve giren iki hırsız suçlanıyor. Polisler ve ölen adamın arkadaşları araştırmalar yapmak için çalışmalara başlarlar . Güç geçtikçe başka insanların da hayatlarına son veriliyor ve artık şehirde tehdit oluşmaya başlıyor. Herkes birbirinden bu anlamda anlamsız şekilde şüphe duymaya başlamıştır . İşler git gide karmaşık hal almaya başlamıştır. Türkçe altyazılı izle.Patra Vaitha Nerupondru Oyuncuları ; Rantijh , Dinesh Sadasivam , Smruthi VBentak . Ful izle.
 • IMDb 7.9
 • 2
 • 0
Helmet izle
İncele
Helmet izle
Türkçe Altyazı
Helmet izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Dram , filmleri türünde vizyona girmiştir. Yönetmen Satram Ramani . Imdb 7.1Helmet Konusu ; Hindistan ülkesinin tam anlamıyla kalbinden gelen ilgi çekici komedi , ülkede ki utanç verici bir takım olayların ele alınıp incelenmesi detaylarına inilmesi gençlerin yoğunlukta olduğu toplum baskısına karşı durulmasından bahsedilir. Burada önemli olan mizahi dilde kendilerini ifade etme olanağı bulmalarıdır. Birçok insanın da içerikte kendi yaşamından izler bulmasına olanak tanınmıştır. Detaylarda gizlenen bazı acı gerçeklerin var olduğunu bilmek ise insana ayrı bir hüzün katar . Türkçe altyazılı izle.Helmet Oyuncuları ; Aparshakti Khurana , Pranutan Bahl , Abhishek Banerjee , Anurita Jha . Ful izle.
 • IMDb 7.1
 • 2
 • 0
Bhoot Police izle
İncele
Bhoot Police izle
Türkçe Dublaj
Bhoot Police izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Korku , Komedi film türlerinde vizyona girmiştir .Yönetmen Pravan Kripalani . Imdb 5.5Bhoot Police Konusu ; Para karşılığında kendilerine iş olarak hayalet avcılığını seçen iki kardeş , esrarengiz olaylar içerine karışmaktan çekinmeden bütün tehlikelerin içerisinde kendilerini bulurlar. Uzak köylerinden birinden yardım talebi geldiği bir gün işe koyularak yola çıkarlar. Bu sefer işler istedikleri düzeyde gitmez. Karşılarına çıkan kötü adamlarla savaşarak engelleri aşmak zorunda kalırlar. Bu durum onlar için hiç iyi olmayacaktır. Artık kendileri yardıma muhtaç duruma gelirler . Türkçe altyazılı izle.Bhoot Police Oyuncuları ; Jaccaquelline Fernandez , Saif Ali Khan , Yami Gautam . Ful izle.
 • 129 Dk
 • IMDb 5.5
 • 7
 • 0
Mitron izle
İncele
Mitron izle
Türkçe Altyazı
Mitron izle , Tür olarak Hint , Komedi film türlerinde vizyona giren filmimizin yönetmenliğini Nitin Kakkar yapmaktadır. Imdb 7.0Mitron Konusu ; Farklı sebeplerden dolayı aileleri tarafından evlendirilmelerine karar verilen gençler , tesadüfen bir yer karşılaşırlar. Aslında ailelerin verdiğini bu karara iki tarafta aşırı şekilde karşı çıkmışlardır. Birbirlerine uyumlu olduklarını bilemezlerdi . Kader ortak noktalarda birleşme sağlamalarına sebep olmuştur. Aşk hikayelerinin başlaması an meselesidir artık . Ne kadar doğru yolda olduklarını ilişkileri devam edince anlamaya başlarlar. Hindistan ülkesi yapımlıdır.Türkçe altyazılı izle.Mitron Oyuncuları ; Jackky Bhagnani , Kritika Kamra , Prateik , Perlene Bhersaina , Pratik Gandhi , Mohan Kapur , Suneel Sinha , Maya Ben , Panna Bhen , Rishi Panchal , Neha Reddy , Chetan Daiya . Ful izle.
 • IMDb 7.0
 • 60
 • 0
Merise Merise izle
İncele
Merise Merise izle
Türkçe Altyazı
Merise Merise izle, 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Romantik , Hint filmleri türünde vizyona girmiştir. Yönetmen Pawan Kumar . Hindistan ülkesi yapımlıdır. Imdb 8.9Merise Merise Konusu ; 20'li yaşlarında birbirlerinden çok farklı olan iki genç insanın hayatının konu alındığı bu yapıtta , ikilinin hayatında devam eden aksilikler vardır. Her şeye rağmen ayakta durmayı başarabilmişlerdir. Aslında birbirlerine iyi geldikleri nasıl tanıştıkları değişimleri tüm yaşamları boyunca ele geçmeyecek fırsatları aşkları uğruna ellerinin tersiyle teptiklerine şahitlik edeceğiz. Sevgileriyle aşamadıkları sorun dert kalmamış ne kadar iyi geldiklerini kendileri karar verecektir. Türkçe altyazılı izle.Merise Merise Oyuncuları ; Sweta Avasthi , Guru Sanjay , Raja Swarup , Dinesh Tej . Ful izle.
 • IMDb 8.9
 • 50
 • 0
Spin izle
İncele
Spin izle
Türkçe Altyazı
Spin izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Aile filmleri , Hint , Komedi türlerinde vizyona girmiştir. Yönetmen Manjari Makijany . Imdb 5.8Spin Konusu ; Reha adında genç kız babasıyla birlikte lokanta işletmektedir .Diğer taraftan ise okuluna devam etmek zorundadır . Renk festivalinin yapılacağını duyduğunda oldukça heyecanlanır. Arkadaşı ondan dj olması için yardım etmesini istediğinde düşünmeden kabul eder. Günün sonunda oldukça eğlenmiştir fakat karşılığını alamadığı bir işe girmiştir. Kendi yolunu çizip başarıyı tek başına yakalama zamanı gelmiştir. Türkçe altyazılı izle.Spin Oyuncuları ; Avantika , Abhay Deol , Meera Syal , Aryan Simhardi , Micheal Luci , Agam Darshi , Micheal Bishop , Jahbril Cook , Berkley Silverman , Kerri Medders , Anna Cathcars . Ful izle.
 • IMDb 5.8
 • 34
 • 0
Namma Oorukku Ennadhan Achu izle
İncele
Namma Oorukku Ennadhan Achu izle
Türkçe Altyazı
Namma Oorukku Ennadhan Achu izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Aksiyon , Dram , Romantik film türlerinde vizyona girmiştir. Yönetmen Nal Sentil Kumar . Imdb 5.6Namma Oorukku Ennadhan Achu Konusu ; Bir köyde gerçekleşen eğlenceli festival etkiliğinden sonra , tuhaf olayların olmaya başlaması köylülerin dikkatini çeker. Bu yerde o günden sonra intihar eden insanların sayısı artar , hayaletlerin dolaştığı iddia edilmeye başlanır. Tabi ki söyledikleri hiç kimse kendilerine inanmayacak ama kaçış durumunda olanların sayısı arttıkça doğruluğuna inanırlar. Kahramanımızın olanlara kulak asmaz gizemi çözmeye kararlı şekilde araştırmalarına yerinde izlemeye başlar . Türkçe altyazılı izle.Namma Oorukku Ennadhan Achu Oyuncuları ; Srikanth Deva , Mahendran , Miyasree Kowmya . Ful izle.
 • 120 Dk
 • IMDb 5.6
 • 28
 • 0
Rewind izle
İncele
Rewind izle
Türkçe Altyazı
Rewind izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Aksiyon ,Dram , Hint filmleri türünde vizyona girmiştir. Yönetmen Thej . Hindistan ülkesi yapımlı filmler arasındadır. Imdb 9.1Rewind Konusu ; Suç muhabirliği yapan ve aslında işinde de oldukça meşhur duruma gelen adam kızıyla birlikte lunaparka gittiği günlerden birinde onu gözden kaybeder. Dünyası başına yıkılan kahramanımız ne yapacağını bilemez halde onu bulmaya çalışır. Aradan geçen üç ay çocuğunu bulmaya yetmemiştir. Günler artık onun için çok zora geçmeye başlamıştır. Son teknoloji bir alet çıktığını öğrenir. Rüya alemine dalarak yolunda ilerlemeye iz sürmeye başlayacaktır.Türkçe altyazılı izle.Rewind Oyuncuları ; Sampath Maitreya , Sandhana Radhavendra , Sunddar Raj . Ful izle.
 • IMDb 9.1
 • 35
 • 0
Malaal izle
İncele
Malaal izle
Türkçe Altyazı
Malaal izle , 2021 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Aksiyon , Dram film türlerinde vizyona girmiştir. Yönetmen koltuğunda Mangesh Hadawale . Imdb 6.0Malaal Konusu ; Sevginin gücünü masumiyetini anlatmaktadır. Birlerine oldukça sıkı bağlarla bağlanmış çiftimiz üzerinden geçen hayat mücadelesi verdikleri uğruna her şeylerini vermek hazır oldukları dolu dizgin aşkları izlemekteyiz. Aslında ikisi de birbirlerinden oldukça zıt karakterlerdir. Hedefledikleri gibi sonu mutlulukla bitecek mi, yoksa ikili ayrı yollara mı yürüyecekler. Hindistan ülkesi yapımlı olmasıyla oraların kültüründe de esinlenilmiştir. Türkçe altyazılı izle.Malaal Oyuncuları ; Meezaan Jafri , Sharmin Segal , Sameer Dharmadhikari , Deepak Damle , Chimayee Surve , Anil Gawas , Badri Chavan , Chetan Chitnis , Sonal Jha , Sanjay Gurbaxani .Ful izle.
 • 136 Dk
 • IMDb 6.0
 • 45
 • 0
Kappela izle
İncele
Kappela izle
Türkçe Altyazı
Kappela izle , 2020 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Romantik film türünde vizyona girmiştir. Yönetmen Musthafa . Imdb 7.6Kappela Konusu ; Jessy kahramanımızın adıdır yanlışlıkla telefonundan çevireceği o numara hayatının dönüm noktası olacaktır. Tabi ki kendisi de bu değişim henüz farkında olmayacak aslında her şey normal tolunda ilerliyor sanacaktır. İkili zamanla birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Aralarında yakınlaşma başlayınca artık buluşmaya karar verirler. Aralarına girecek olan yabancıdan sonra eskisi gibi olmayacaktır. Beklenmedik olayların başlaması an meselesidir artık . Hindistan ülkesi yapımlı filmimiz de aslında oraların kültür yaşamından izlerden etkilenilmiştir.Türkçe altyazılı izle.Kappela Oyuncuları ; Anna Ben , Roshan Mathew , Sreenath Bhasi , Sudhhy Kopa , Tanvi Ram . Ful izle.
 • 115 Dk
 • IMDb 7.6
 • 90
 • 0
Bucchi Naidu Kandriga izle
İncele
Bucchi Naidu Kandriga izle
Türkçe Altyazı
Bucchi Naidu Kandriga izle , 2020 güncel tarihli filmler arasında yer alan yapıt tür olarak Dram , Hint filmleri türünde vizyona girmiştir. Yönetmen Pluri Krishna . Imdb 6.8Bucchi Naidu Kandriga Konusu ; Çocukluk aşkları olan ikili farklı kültürler nedeniyle ailelerinden oldukça fazla tepki almaktadır. İlişkilerini artık yürütemeyecek durumlara gelene kadar büyük karşıtlıklar alan kadın ve adam buna karşı koymanın yollarını aramaktan başka çare bulamazlar. Her şeyden önce birleşmek amacıyla kaçmaya kadar verirler. Kaçtıklarında artık güzellikler yaşayacaklarını düşünmüşlerdir fakat aileler yine yakalarından ayrılmazlar. Onlardan kurtulmak sadece birlikte hareket etmek gerektiğinin farkındadırlar. Fakat ama nasıl.Türkçe altyazılı izle.Bucchi Naidu Kandriga Oyuncuları ; Drishika Chander , Pacitra Jayaram , Munna . Ful izle.
 • IMDb 6.8
 • 40
 • 0
Batla House izle
İncele
Batla House izle
Türkçe Altyazı
Batla House izle , Tür olarak Aksiyon , Dram film türlerinde vizyona giren filmimizin yönetmenliğini Nikkihil Advani yapmaktadır. Imdb 7.2Batla House Konusu ; Yurtta çıkan çatışma sonucu terörist olduğundan şüphe duyulan öğrenciler vardır. Bunları durdurmak amacıyla çıkan çatışmada hem iki kişinin ölmesi bunların yanında da polis memuru adamın ölümüyle sonuçlanan kötü olaylar yaşanmıştır. Halk ve basın Hindistan polislerine karşı eylemlerde bulunur. Hukuki olarak başlatılan süreçte Memurun mücadelesi büyüktür. Gerçek yaşanmış olaylar örgüsünden esinlenilmiştir. Hukuki açıdan çekinmeden açık şekilde anlatışmıştır.Türkçe altyazılı izle.Batla House Oyuncuları ; Mrunal Thakur , Abraham John , Sahidur Rhaman , Manish Chaudhary , Nora Fatehi , Pramod Pathak , Rajesh Srarma , Soman Arora , Sidharth Bhardwaj . Ful izle.
 • 146 Dk
 • IMDb 7.2
 • 81
 • 0